Корзина
68 отзывов
+380677536883

Интернет-магазин "Рой"

Мiль-стоп Украина,1уп.-10 пол.

В наличии

47 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

Купить
  • +380 показать номер +380677536883
  • +380660401852

Інструкція з використання препарату «МільСтоп»

Призначення: Препарат «Міль-Стоп» призначений для ефективної боротьби з личинками воскової молі та дорослими комахами. Також препарат «Міль-Стоп» використовується для дезодорації сотових рамок та сотохранилищ.

Склад та форма випуску: Картонні смужки розміром 150 мм * 50 мм * 2,5 мм, на які нанесено пихтове (ялицеве) та коріандрове масло, поверхнево-активні речовини, допоміжні компоненти.

Фармакологічні властивості: Препарат «Міль-Стоп» проявляє інсектицидну дію щодо всіх стадій розвитку воскової молі. Високі інсектицидні властивості активно роявляються завдяки високій летючості компонентів, які входять до складу препарату «Міль-Стоп».

Дозування та застосування: Сильно вражені соти видаляють з вулика та скорочують гніздо. Видалені соти та воскову сировину перетоплюють на віск. Соти, не зруйновані восковою міллю та слабо вражені соти, придатні для подальшого використання, піддають обробці препаратом «Міль-Стоп». Упаковку з пластинами відкривають безпосередньо перед використанням. В 4 кутах кожної картонної смужки проколюють отвори, діаметром не більше 1 см. Пластини розкладають на соторамки, які потім щільно запаковують у целофан або герметично закривають соторамки з пластинами в сотохранилищах. Обробку соторамок проводять з розрахунку 1 картонна смужка на 10-12 рамок суші. Експозиція складає 45 днів, після чого смужку видаляють з соторамок. Соторамки, які було оброблено препаратом «МільСтоп» використовують на загальних підставах.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Міль-Стоп» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Міль-Стоп» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Зберігання: Препарат «Міль-Стоп» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від +5 до +25С. Препарат «Міль-Стоп» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Строк придатності ― 2 роки від дати виробництва. Суворо заборонено використовувати препарат «Міль-Стоп» після закінчення строку придатності!

 
Информация для заказа
  • Цена: 47 грн.